Stary słup stanowił zagrożenie.

W poniedziałek (11.02) po godzinie 16:00 Straż Pożarna została zadysponowana do wyeliminowania zagrożenia jakie powodował stary słup telekomunikacyjny.

W dniu dzisiejszym do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzonego starego słupa telekomunikacyjnego w miejscowości Tetyń. Na miejsce zadysponowany został zastęp OSP Tetyń oraz podnośnik z JRG Pyrzyce.

Silne porywy wiatru spowodowały, że słup zaczął się chwiać i realnie zagrażać bezpieczeństwu pieszym oraz w ruchu drogowym. W bliskiej odległości znajdowały się również linie energetyczne co dodatkowo stwarzało zagrożenie ich uszkodzenia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz ścięciu słupa.

Zdjęcie: OSP Pyrzyce
Źródło: 112pyrzyce.blogspot.com

12-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne