Akt oskarżenia dla sprawcy napaści na tle seksualnym.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie akt oskarżenia przeciwko 22 – letniemu mężczyźnie, zarzucając mu dopuszczenie w okresie od 31 stycznia 2019 r. do 11 lutego 2019 r. w krótkich odstępach czasu i w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wobec małoletniej poniżej 15 lat, innych czynności seksualnych, polegających na dotykaniu jej w miejscach intymnych, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk w zw. z art. 12 kk.

Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Wobec sprawcy w toku śledztwa i w momencie kierowania aktu oskarżenia stosowny był środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: PO Szczecin

09-08-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne