4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP
Dziecko dusiło się w aucie. Pomogli pyrzyccy policjanci.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach pomogli kobiecie, która jechała do szpitala z dzieckiem.

Ośmioletni chłopiec został ugryziony przez owady. Z uwagi na zagrożenie życia mundurowi bez chwili wahania zapewnili bezpieczny pilotaż do placówki medycznej.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego wykonywali nadzór nad ruchem drogowym przy ul. Warszawskiej. W godzinach wieczornych przy oznakowanym radiowozie Policji zatrzymała się kierująca Nissanem Almerą, która podbiegła do policjantów i poprosiła o pomoc, ponieważ jej 8-letni syn został ugryziony prawdopodobnie przez owada, chłopiec tracił przytomność, miał problemy z oddychaniem, dusił się, miał zaczerwienioną twarz.

Policjanci z uwagi na stan zagrażający życiu natychmiast podjęli decyzję o pilotażu pojazdu ulicami miasta do Szpitala Powiatowego w Pyrzycach. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych matka z dzieckiem szybko i bezpiecznie dotarła do szpitala, gdzie otrzymali niezbędną pomoc.

Źródło: KPP Pyrzyce

10-08-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C] - GryfStone
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia