4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP
Jechał ekspresówką ponad 240 km/h.

Słoneczna aura i sprzyjające temperatury nie zwalniają nas od zachowania zgodnego z prawem, zwłaszcza w ruchu drogowym.

Droga ekspresowa to nie miejsce do sprawdzenia możliwości naszych samochodów. Przekonał się o tym w sobotę 47-letni kierowca bmw. Jego szaleńczą jazdę ostudzili policjanci myśliborskiej grupy Speed.

Policjanci grupy Speed po raz kolejny ostudzili zapędy nieodpowiedzialnego kierowcy. W sobotę przed południem, policjanci w nieoznakowanym radiowozie patrolując drogę ekspresową S-3 w kierunku Szczecina, zauważyli czarne bmw. Kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość jadąc ponad 240 km/h. Kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej na MOP-ie w Sitnie. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec województwa pomorskiego, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi dopisanymi do jego konta. Ponadto z uwagi na fakt, że pojazd był niesprawny policjanci zatrzymali piratowi drogowemu dowód rejestracyjny.

Policjanci grupy Speed stanowczo reagują na lekceważące i nieodpowiedzialne zachowania na drodze, a każdy przejaw drogowej agresji i braku poszanowania obowiązujących przepisów będzie surowo karany.

Źródło: KPP Myślibórz

12-07-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C] - GryfStone
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia