Mając 1,5 promila jechał ''eską'' do pracy.

W miniony poniedziałek pyrzycka drogówka na drodze S3 zatrzymała do kontroli ciężarowego Forda, którego kierujący jechał na „podwójnym gazie”. O losie 44 – letniego kierującego mężczyzny teraz zdecyduje sąd.

Policjanci pyrzyckiej drogówki w poniedziałek w godzinach rannych pełnili służbę na drodze szybkiego ruchu S3. Kilka minut po godzinie ósmej zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy marki Ford.

W ramach kontroli policjanci poddali kierującego badaniu trzeźwości i jak się okazało, 44 – letni kierujący jechał na „podwójnym gazie”. Mężczyzna w chwili kontroli miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Ze względu na stan nietrzeźwości kierującemu policjanci oczywiście zatrzymali prawo jazdy. Za jazdę na „podwójnym gazie” 44 – letniemu mieszkańcowi powiatu pyrzyckiego grozi zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i 2 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pyrzyce
asp. Marcelina Rusin

13-01-2022 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia