Nawet 5 lat więzienia za kradzież nielegalnego prądu.

Mieszkańcowi powiatu pyrzyckiego u którego pyrzyccy kryminalni ujawnili nielegalne przyłącze, za pomocą którego kradł prąd grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Pyrzyccy kryminalni z zespołu dw. z korupcją i przestępczością gospodarczą w wyniku czynności operacyjnych ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc dochodzi do nielegalnego poboru prądu poprzez podłączenie do sieci energetycznej z pominięciem układu pomiarowego.

Funkcjonariusze wspólnie z pracownikami energetyki udali się na miejsce, gdzie potwierdzili fakt kradzieży energii elektrycznej.

Na miejscu zdemontowano nielegalne przyłącze, a 58 – letniemu właścicielowi mieszkania przedstawiony zostanie zarzut kradzieży energii elektrycznej. Mężczyzna w przeszłości popełniał już podobne przestępstwa.

Zgodnie z kodeksem karnym za nielegalny pobór prądu 58 – latkowi grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pyrzyce
asp. Marcelina Rusin

24-02-2022 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia