Oświadczenie dotyczące komunikatu prasowego w sprawie przetransportowania mężczyzny do Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

W dniu 22 kwietnia 2021r funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu pomogli w szybkim dotarciu do szpitala mężczyźnie, który omyłkowo wypił samochodowy płyn do chłodnic.

W wyniku pogarszającego się stanu zdrowia, policjanci zadecydowali się pomóc mężczyźnie aby jak najszybciej trafił do najbliższej placówki służby zdrowia w tym przypadku do Szpitala Powiatowego w Pyrzycach

W wymienionym komunikacie napisano, że funkcjonariusze "muszą udać się do szpitala w Stargardzie gdyż w pyrzyckim szpitalu chwilowo brak jest lekarza oraz karetki pogotowia".

Te słowa spowodowały medialny szum, że w szpitalu brak jest lekarza.

Komunikaty pojawiające się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, ukazują różne aspekty działań myśliborskich policjantów i jedynie w sposób ogólny je opisują.

W tym przypadku pacjent został przyjęty i zbadany przez lekarza i z uwagi na fakt, że placówka w Pyrzycach jest szpitalem covidowym, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Stargardzie.

Ogólny opis zaistniałej sytuacji mógł spowodować negatywny odbiór, który nie miał pokrycia w opisanych powyżej faktach.

Źródło: KPP Myślibórz

29-04-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia