Podziękowania za sprawne działanie w czasie interwencji i dobrą współpracę dla Staży Miejskiej

16 lipca Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach mł. insp. Miłosz Bogdański wspólnie z Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego mł. insp. Jarosławem Czają w obecności burmistrza Pyrzyc Pani Marzeny Podzińskiej złożyli podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w związku z interwencją, jaka miała miejsce w dniu 16 maja br.

 

W tym dniu na ulicy Plac Wolności w Pyrzycach doszło do zdarzenia z udziałem mieszkanki powiatu pyrzyckiego, która chciała dokonać próby samobójczej. Sprawne i konsekwentne działanie strażników miejskich pozwoliło na uratowanie kobiety.

Komendanci Powiatowi pyrzyckiej policji we wtorek spotkali się w Urzędzie Miejskim z Panią Burmistrz Marzeną Podzińską i Komendantem Staży Miejskiej Michałem Maduzią, aby na ręce komendanta przekazać podziękowania i słowa uznania za wzorową postawę, konsekwencje w działaniu, a także podziękować za doskonałą dotychczasową współpracę. Wspólne służby i działania funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej przynoszą wymierne korzyści dla naszego lokalnego społeczeństwa i niewątpliwie są wsparciem dla pyrzyckich policjantów.

Komendanci życzyli pyrzyckim strażnikom miejskim, aby wysiłek i trud codziennych obowiązków służbowych przynosił im jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji.

Źródło: KPP Pyrzyce/ mł. asp. Marcelina Pałaszewska

18-07-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne