Podziękowanie dla pyrzyckich i lipiańskich policjantów.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach oraz Komendanta Komisariatu Policji w Lipianach mieszkaniec gminy Przelewice złożył podziękowanie, skierowane do policjantów służby kryminalnej i zespołu patrolowo – interwencyjnego za szybkie ujęcie sprawcy kradzieży z włamaniem i odzyskanie skradzionego mienia.

„ Z całego serca chciałbym pogratulować i podziękować Komendantowi KPP Pyrzyce oraz Komendantowi KP Lipiany, którzy mają pod swoją komendą wspaniałych funkcjonariuszy.” Takie słowa podziękowania wpłynęły od mieszkańca gminy Przelewice na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. insp. Dariusza Ufnowskiego, za szybką i skuteczną pracę policjantów służby kryminalnej i zespołu patrolowo – interwencyjnego.

Mieszkaniec jednej z miejscowości na terenie gm. Przelewice wyraził wdzięczność za szybkie zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem oraz odnalezienie skradzionego mienia. Mężczyzna w pisemnym podziękowaniu życzy wszystkim funkcjonariuszom takiego zapału do służby jakim wykazali się policjanci zajmujący jego sprawą, szczególnie w tak trudnych czasach.

Niewątpliwie słowa uznania za dobrze wykonaną „policyjną robotę” dla każdego z funkcjonariuszy są bardzo miłe, dają jeszcze większą motywacją i nadają sens codziennej służbie jaką pełnią.

Źródło: KPP Pyrzyce
mł. asp. Marcelina Rusin

30-04-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia