Policjanci Pyrzyckiej Drogówki zapobiegli tragedii. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach otrzymał informacje o mężczyźnie, który stoi za barierką ochronną na wiadukcie drogi S3 i próbuję popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyźnie nic się nie stało i został przetransportowany do szpitala na obserwację.

W niedzielę około godziny 7 rano Dyżurny KPP w Pyrzycach otrzymał informację, że na wiadukcie drogi szybkiego ruchu mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo. Policjanci ruchu drogowego od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Mundurowi musieli działać szybko, ponieważ mężczyzna stał za barierką ochronną i wychylał się na drogę S3.

Funkcjonariusze zaczęli rozmawiać z mężczyzną. W trakcie prowadzonej rozmowy młody mężczyzna wyraźnie mówił, że ma dość życia i musi w końcu to skończyć. Spokój policjantów i umiejętność prowadzenia takiej rozmowy, spowodowały, że udało im się podejść do mężczyzny na tyle blisko, by wykorzystując jego nieuwagę chwycić go za odzież i wciągnąć z powrotem na bezpieczną stronę drogi.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów tym razem udało się zapobiec tragedii i uratować życie 22 – latkowi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala specjalistycznego celem dalszej obserwacji.

Źródło: KPP Pyrzyce

19-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Komentarze

  • Brawo panowie za skuteczną akcję.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne