Reklama [B] - Seat Leon
Stracił prawo jazdy za szybką jazdę.

Pyrzycka drogówka nieustannie hamuje zapędy kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość a szczególnie kiedy dopuszczają się tego typu wykroczeń w terenie zabudowanym. Wczoraj kolejny lekkomyślny kierujący pożegnał się ze swoim prawem jazdy na okres trzech miesięcy.

Analizy statystyczne bezpieczeństwa ruchu drogowego wskazują, że nadmierna prędkość jest jednym z głównych czynników powodujących największą liczbę zdarzeń na drodze. Policjanci przypominają i apelują do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Nadmierna prędkość zwiększa ryzyko niebezpiecznych sytuacji, jak również powoduje, że prawdopodobieństwo odniesienia poważnych obrażeń lub spowodowania śmierci podczas wypadku jest niemal pewne.

Wczoraj w godzinach wieczornych policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy pełniąc nadzór nad ruchem na drodze W-119 zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 61km/h.

24 – letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, na jego konto trawiło również 10 punktów karnych. Oczywiście policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Aby ostudzić zapędy innych kierujących apelujemy o respektowanie obowiązujących ograniczeń i przypominamy, zdejmij nogę z gazu w obszarze zabudowanym, bo stracisz prawo jazdy!

Źródło: KPP Pyrzyce
mł. asp. Marcelina Pałaszewska

11-03-2020 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne