Reklama [B] - ComekoPlus.pl
Szybciej i bezpieczniej przez gminę Przelewice.

W miejscowościach Kłodzino i Przelewice zakończyła się modernizacja oraz budowa fragmentów dróg, wsparta środkami z PROW 2014-2020.

Ich uroczyste otwarcie, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele władz Samorządu Województwa, odbędzie się 25 maja br.

W Kłodzinie przebudowany został 300-metrowy fragment drogi, natomiast w Przelewicach modernizacja wraz z budową drogi objęła blisko 1-kilometrowy odcinek.

Gmina Przelewice to jeden z beneficjentów wyłonionych w I naborze wniosków, którzy otrzymali wsparcie z PROW 2014-2020 na drogowe inwestycje.

Wysokość łącznej dotacji na te dwa zadania to ponad 1,5 mln zł.

Źródło: WZP

23-05-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C]
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia