Tym razem na szczęście zakończyło się szczęśliwie.

W czwartek wieczorem (21.02) Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o uruchomieniu się czujki tlenku węgla.

Do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach wpłynęło zgłoszenie mówiące o uruchomieniu się w jednym z budynków mieszkalnych w Lipianach czujnika tlenku węgla. Na miejsce natychmiast zadysponowani zostali strażacy.

Po wejściu do budynku strażacy dokonali sprawdzenia mieszkania urządzeniem pomiarowym. Okazało się, że urządzenie nic nie wykazało, a alarm okazał się fałszywy.

Warto podkreśli, iż pomimo tego, że alarm nie został potwierdzony tego typu urządzenia zwiększają nasze szanse na przeżycie i warto jest instalować je w swoich domach.

W tym przypadku na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Źródło: 112pyrzyce.blogspot.com

21-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne