Za zbyt szybką jazdę, pożegnali się z prawem jazdy na 3 miesiące.

Pyrzycka drogówka w ciągu dwóch dni zatrzymała cztery prawa jazdy kierującym którzy, nie dostosowali prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Wszyscy kierujący oprócz otrzymanych mandatów, pożegnali się ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym eliminując tzw. piratów drogowych stwarzających zagrożenie swą brawurową jazdą. Tylko w miniony piątek i sobotę mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej na drodze W-119 w miejscowości Mielęcinek trzy pojazdy: audi, opla i seata. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Kierujący w obszarze zabudowanym jechali z prędkością 115, 112 i 101 km/h. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, okazał się mężczyzna, który rozpędził swoje Audi w miejscowości Mielęcin – 101 km/h,

Wszystkich kierowców spotkała ta sama kara w postaci mandatu i punktów karnych. Każdy z nich pożegnał się również ze swoim prawem jazdy na okres trzech miesięcy.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno niechronionych uczestników ruchu drogowego jak i kierujących policjanci alarmują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niestety policyjne statystyki nieubłaganie wskazują, że przekraczanie dozwolonej prędkości jest jedną z głównych przyczyn kolizji i tragicznych w skutkach wypadków.


Źródło: KPP Pyrzyce
mł. asp. Marcelina Rusin

30-04-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia