Zabawa w policjantówi złodziei... Niezbędna była pomoc Policji.

Jeśli Policja używa kajdanek, to zazwyczaj aby zapiąć je przestępcy na rękach. Tym razem policjanci byli poproszeni o uwolnienie z kajdanek jednak nie przestępcy, a 6 – latka, który podczas zabawy z bratem został „obezwładniony”.

Ostatnio doszło do dość nietypowego zdarzenia. Do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zgłosili się rodzice z dwójką dzieci, prosząc o pomoc w uwolnieniu syna. Polska rodzina mieszkająca na co dzień w Szkocji przyjechała na wakacje i spotkała się z nie lada problemem.

Chłopcy podczas zabawy znaleźli kajdanki, a przedmiot ten tak im się spodobał, że postanowili sprawdzić jego działanie. Starszy z chłopców obezwładnił swojego młodszego brata zakładając mu kajdanki na nogi. Gdy przyszło do zdjęcia „branzoletek” pojawił się problem, na który nie mogli zaradzić nawet rodzice poproszeni o pomoc. Okazało się, że kajdanki nie są zabawkowe i w dodatku nie ma do nich kluczyków.

W taki oto sposób cała rodzina była zmuszona pojawić się w pyrzyckiej jednostce Policji. Na miejscu z pomocą pospieszył dzielnicowy, który otworzył kajdanki i uwolnił z opresji 6 – latka. Chłopcy otrzymali drobne upominki i na pamiątkę niecodziennego wydarzenia zrobili sobie zdjęcie z policjantem. Na szczęście - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…

Źródło: Policja Pyrzyce
asp. Marcelina Rusin

18-08-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia