Zdarzenie drogowe na S-3.

Do utrudnień w ruchu doszło dziś w godzinach porannych na drodze S-3 na odcinku pomiędzy Myśliborzem a Pyrzycami. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Około godziny 10:00 na drodze S-3 w okolicach MOP Sitno doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą uderzył w przyczepę pojazdu służby drogowej wykonującej w tym miejscu napraw.

Jak ustalono, do zdarzenia doszło na skutek oślepienia słońcem kierującego samochodem ciężarowym, który następnie wjechał w stojącą na jezdni przyczepę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń. Będący na miejscu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, po wykonaniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu potwierdzili, że kierujący ,,tirem" był trzeźwy. W trakcie zdarzenia ruch odbywał się jednym pasem.

W dalszym ciągu apelujemy o zachowanie ostrożności podczas jazdy, co pozwoli na ograniczenie zdarzeń w ruchu drogowym !!!

Źródło: KPP Myślibórz, asp. sztab. Jacek Poleszczuk

24-01-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia