Najlepsi bukmacherzy w 2020 roku

Rozwój branży bukmacherskiej sprawił, że w ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo wielu operatorów, którzy z miejsca rozpoczęli zaciętą walkę o pozyskanie klienta. Rozmaite bonusy powitalne, rozbudowana oferta na poszczególne zdarzenia, wysokie kursy oraz ciekawe promocje są tymi aspektami, które są kluczowe dla graczy w kwestii wyboru najlepszego bukmachera.

Dla początkujących jednak sprawa nie jest tak łatwa, dlatego też wraz z portalem Gram Grubo wybraliśmy naszym zdaniem najlepszych bukmacherów w 2020 roku.

Wybór odpowiedniego bukmachera

Wybór operatora, z którego usług gracz będzie najczęściej korzystał nie jest prosty, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów wzajemnych. Liczba kilkunastu legalnych bukmacherów jest już dla większości osób przytłaczająca, gdyż nie sposób jest sprawdzić wszelkie aspekty danego podmiotu. Z tego względu wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i przygotowaliśmy ranking najlepszych bukmacherów w 2020 roku, który pomoże odnaleźć się zwłaszcza nowicjuszom.

BETFAN świetnym wyborem dla graczy!

Z całą pewnością na samym początku warto spojrzeć w kierunku BETFAN, czyli bukmachera obecnego na polskim rynku od nieco ponad roku. Jest to naszym zdaniem najlepszy bukmacher tego roku i jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla graczy początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych. BETFAN przyciąga zainteresowanie głównie swoim kapitalnym bonusem powitalnym, który pozwala na zawarcie kuponu bez jakiegokolwiek ryzyka. Gracze cenią również bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, gdzie na szczególną uwagę zasługuje bogata sekcja zakładów rozrywkowych, a także Player Bets, czyli zakładów dotyczących występu poszczególnych graczy w danym meczu. Kolejną kwestią wartą odnotowania jest możliwość gry bez podatku, co zawsze oznacza dla gracza możliwość większej potencjalnej wygranej oraz unikalne podejście do każdego klienta.

Pozostali bukmacherzy godni polecenia

Drugą pozycję w naszym rankingu zajmuje TOTALbet, czyli bukmacher, który również jest obecny na rynku od stosunkowo niedawna. Dwuletnie doświadczenie wystarczyło jednak, by w doskonały sposób odgadywać potrzeby klientów. W TOTALbet na pierwszy rzut oka widzimy kapitalnie przygotowany bonus powitalny, który jest obecnie najwyższy na polskim rynku jeśli weźmiemy jako główne kryterium jego finalną wartość. 5000 zł możliwe do otrzymania za złożenie depozytu oraz freebet o maksymalnej wartości 40 zł. TOTALbet posiada także promocje dla stałych graczy, wśród których wyróżnia się możliwość gry bez podatku, dodatek procentowy do wygranej przy większej liczbie zdarzeń na kuponie czy chociażby bonus dla graczy, którzy obchodzą akurat danego dnia urodziny.

Ostatnie miejsce na podium przypadło najstarszemu legalnemu bukmacherowi na polskim rynku czyli Totolotkowi. Grubo ponad 25-letnie doświadczenie musi procentować przede wszystkim doskonałą znajomością potrzeb graczy. Tak też się dzieje, gdyż Totolotek jest obecny w świadomości osób interesujących się zakładami bukmacherskim od bardzo długiego czasu prowadząc początkowo działalność stacjonarną, a następnie internetową. Doskonale zoptymalizowana oferta, prosty w odbiorze bonus powitalny oraz promocje wpływają na wysoką pozycję tego bukmachera w rankingu.

Tuż za podium znalazł się STS, którego można obecnie nazwać synonimem zakładów bukmacherskich w Polsce. Sytuacja taka nie wzięła się znikąd, gdyż STS posiada naprawdę dobrą ofertę oraz bonus powitalny, w ramach którego gracz może odebrać nawet 1225 zł. Oferta na zakłady również jest bardzo bogata i można znaleźć w niej dosłownie wszystko. Konkurencyjne kursy oraz promocje dla stałych graczy są także aspektem przyciągającym graczy do tego bukmachera.

Nasza lista zawiera tylko cztery pozycje. Pełny ranking bukmacherów można znaleźć na stronie gramgrubo.pl.

20-07-2020 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia