41 latek zatrzymany za rozbój.

Działania maszewskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 41- latka, który odpowie za rozbój. Podejrzany najpierw spożywał alkohol z kolegą, po czym zaatakował go i ukradł mu pieniądze, telefon oraz klucze od mieszkania. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie został powiadomiony telefonicznie o rozboju w jednej z maszewskich wsi. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie skierowani zostali funkcjonariusze. Jak ustalili mundurowi, pokrzywdzony mężczyzna spożywał alkohol ze znanym mu 41- letnim mieszkańcem gminy Pyrzyce, który to przyjechał do niego w odwiedziny. W trakcie zakrapianej libacji,sprawca poprosił pokrzywdzonego o pożyczenie pieniędzy. Gdy ten odmówił, 41-latek pobił mężczyznę po czym ukradł mu pieniądze, telefon komórkowy oraz klucze od jego mieszkania.

Policjanci natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do zatrzymania napastnika. Sprawca rozboju został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez funkcjonariuszy z Pyrzyc i trafił do policyjnego aresztu. Niebawem stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

Źródło: KPP Goleniów

15-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia