Zatrzymano 32-latka za posiadanie narkotyków.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy.

Działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie osoby podejrzanej o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania 32 – latka doszło w miniony weekend na terenie Pyrzyc.

Mężczyzna już wcześniej miał przedstawiane zarzuty za posiadanie środków odurzających i jest dobrze znany miejscowym policjantom. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 32 – latek przyznał się do posiadania substancji zabronionych. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki w postaci blisko 1,5 grama amfetaminy, ponad 5 gramów marihuany, tabletki ekstaxy oraz niemalże 4 tysiące złotych.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania amfetaminy oraz marihuany, tj. o czyn z art. 62 ust 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się w całości do zarzucanego mu czynu oraz złożył wyjaśnienia.

Za posiadanie środków odurzających mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pyrzyce

19-03-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia