Zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem.

Policjanci z Pyrzyc zatrzymali mężczyznę podejrzanego m.in. o kradzież z włamaniem do pomieszczeń magazynowych marketu na terenie powiatu pyrzyckiego. Sprawca ukradł 11 zgrzewek napoju i kilka butelek oleju. Skradzione mienie odzyskano w całości. Sprawca za swój czyn odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali 22 – letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do magazynu sklepowego na terenie gminy Pyrzyce.

Do zdarzenia doszło na początku lutego. Sprawca zerwał kłódki do pomieszczenia mieszczącego się przy sklepie, a następnie zabrał z niego 56 butelek napoju oraz trzy 5 litrowe butelki oleju roślinnego.

W wyniku prowadzonych czynności kryminalni wspólnie z mundurowymi wydziału prewencji ujawnili na terenie posesji oraz w miejscu zamieszkania sprawcy skradzione przedmioty.

Ponadto kryminalni prowadząc czynności do innej sprawy ustalili, że 22 – latek jest odpowiedzialny za dokonanie innej kradzieży z włamaniem tym razem do samochodu oraz innych przestępstw przeciwko mieniu.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa 22 – latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszych losach teraz zdecyduje sąd.

Źródło: KPP Pyrzyce

12-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Komentarze

 • Witaj panie i pani
  Szukasz pożyczki? Prowadzić firmę lub prowadzić działalność gospodarczą lub kupić mieszkanie albo spłacić swój dług. Moi doradcy finansowi we współpracy z bankami. Oferujemy kredyt w ciągu 72 godzin; Słyszałem, że dajesz. Mamy usługi.
  - KREDYT OSOBISTY
  - KREDYT NIERUCHOMOŚCI
  - KREDYTY MIESZKANIOWE
  - KREDYT SAMOCHODOWY
  - ZWROT DŁUGU
  - KREDYT KAPITAŁOWY I ARTYSTYCZNY
  - Inne kredyty itp.
  Nasza stopa procentowa wynosi 3%, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Co najmniej 10 000 PLN, do 900 000 PLN Na wnioski kredytowe;
  E-mail: „leber.p@yahoo.com”
  Whatsapp: +33751364257

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia