4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP
Pierwsze umowy na tegoroczne granty dla sołectw podpisane.

15 sołectw z powiatu pyrzyckiego będzie mogło zrealizować swoje projekty inwestycyjne na obszarach wiejskich ze wsparciem z budżetu województwa zachodniopomorskiego. To pierwsze umowy podpisane w ramach konkursu „Granty sołeckie 2020”. Beneficjenci wraz z wicemarszałkiem Olgierdem Kustoszem 1 lipca br. złożyli podpisy na umowach.

Wsparcie, na terenie powiatu pyrzyckiego, trafi do sołectw: Ukiernica, Okunica, Laskowo, Przelewice, Połczyno, Trzebórz, Batowo, Stróżewo, Krzemlin, Czarnowo, Chabowo, Osetna, Stare Chrapowo, Bielice oraz Warnice. Pomoc finansowa, z budżetu województwa zachodniopomorskiego, na realizację projektu dla jednego sołectwa to 10 tys. zł.

Beneficjenci m.in. wykonają termomodernizację świetlicy wiejskiej, nowy plac zabaw, rewitalizację stawu i zagospodarowanie terenu, bezpieczne boisko czy plenerowe miejsce integracji.

To już czwarta edycja konkursu, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród sołectw i gmin naszego województwa. Pula środków w konkursie wyniosła 1,8 mln zł. Zgłoszonych zostało ponad 500 projektów, spośród których wyłoniono 180 laureatów. Każdy zwycięzca otrzyma 10 tys. zł.

Lista rankingowa konkursu „Granty sołeckie 2020” dostępna jest na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: www.grantysoleckie.wzp.pl .

03-07-2020 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C] - GryfStone
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia