Dozór dla sprawcy kradzieży papierosów

Pyrzyccy kryminalni zatrzymali złodzieja, który w sklepach na terenie Pyrzyc ukradł papierosy o wartości ponad 1200 złotych. Zgodnie z kodeksem karnym 18 – latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje sąd.

Na przestrzeni miesiąca czasu pyrzycka Policja przyjęła kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży papierosów w sklepach na terenie Pyrzyc. Kradzieży dokonywać miał młody mężczyzna, który wchodził do sklepu i prosił o większą ilość papierosów, po czym w momencie otrzymania towaru mówił - dziękuje i spokojnie wychodził nie uiszczając rachunku. Mężczyzna po opuszczeniu sklepu w szybkim tempie znikał z towarem.

Pyrzyccy Kryminalni pracując intensywnie nad sprawą doprowadzili do zatrzymania 18 – letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie przyznał się do przedstawionych zarzutów kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym 18 – latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Prokurator po zapoznaniu się ze zgromadzonym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym zastosował wobec mężczyzny dozór Policji.


Źródło: KPP Pyrzyce
mł. asp. Marcelina Pałaszewska

06-07-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne