Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Pyrzycach akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o popełnienie przestępstwa polegającego na tym, że w dniu 21 marca 2019 r. w Dolicach, spowodował wypadek drogowy w ten sposób, że kierując samochodem ciężarowym marki DAF z naczepą nie zachował szczególnej ostrożności przy wykonywaniu manewru włączania się do ruchu poprzez nieprawidłową obserwację przedpola jazdy i nie ustąpił pierwszeństwa pieszej poruszającej się po jezdni w sposób prawidłowy, w wyniku czego potrącił pokrzywdzoną, powodując u niej obrażenia wielonarządowe, na skutek czego pokrzywdzona zmarła, tj. o przestępstwo z art. 177 § 2 kk.

Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o groźby.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie Zamiejscowego Wydziału Karnego w Pyrzycach akt oskarżenia wobec mężczyzny podejrzanego o to, że w okresie od 15 maja 2019 r. do 16 maja 2019 r. w jednej z miejscowości gminy Przelewice, działając w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru groził pozbawieniem życia członkom swojej rodziny, a groźby te wzbudziły u pokrzywdzonych uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione, tj. o czyn z art. 190 § 1 kk w zw. z art. 12 § 1 kk.

Akt oskarżenia Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach w sprawie składania fałszywych zeznań w postępowaniu karnym.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie Zamiejscowy Wydział VII Karny w Pyrzycach akt oskarżenia przeciwko 39-letniej kobiecie, zarzucając jej, że w toku postępowania karnego w sprawie o przestępstwo niealimentacji, określone w art. 209 § 1 k.k., działając w wykonaniu z góry powziętego zamiaru w krótkich odstępach czasu, będąc pouczoną o odpowiedzialności karnej za zeznanie nieprawdy lub zatajenie prawdy oraz będąc pouczoną o prawie do odmowy składania zeznań, dwukrotnie podczas przesłuchania w charakterze świadka oraz podczas konfrontacji podała nieprawdę, zeznając, że ojciec jej dzieci nie zamieszkiwał z nią i dziećmi oraz nie otrzymywała od niego żadnych pieniędzy na utrzymanie dzieci , tj. o czyn z art. 233 § 1 k.k. w zw. z art. 12 k.k.

Akt oskarżenia dla sprawcy napaści na tle seksualnym.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie akt oskarżenia przeciwko 22 – letniemu mężczyźnie, zarzucając mu dopuszczenie w okresie od 31 stycznia 2019 r. do 11 lutego 2019 r. w krótkich odstępach czasu i w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wobec małoletniej poniżej 15 lat, innych czynności seksualnych, polegających na dotykaniu jej w miejscach intymnych, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk w zw. z art. 12 kk.

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia