4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP

Podejrzany o dokonanie rozboju tymczasowo aresztowany – sprawa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach, Sąd Rejonowy w Pyrzycach zastosował tymczasowe aresztowanie wobec mężczyzny podejrzanego o to, że w dniu 18 lipca 2019 r. w Lipianach, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał rozboju, w ten sposób, że posługując się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża i stosując przemoc w postaci uderzenia pokrzywdzonej kobiety pięściami po głowie a następnie przewróceniu jej na ziemię, doprowadził ją do stanu bezbronności, po czym dokonał zaboru w celu przywłaszczenia należącej do pokrzywdzonej torebki damskiej wraz z zawartością m. in. telefonu komórkowego oraz dokumentów, tj. o czyn z art. 280 § 2 kk i inne.

Akt oskarżenia przeciwko sprawcy śmiertelnego wypadku samochodowego – sprawa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o to, że w dniu 25 października 2018 r. w Lipianach przy ul. Mickiewicza, kierując samochodem osobowym marki Dacia, naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ten sposób, że nie zachował należytej ostrożności i nie obserwował w należyty sposób drogi, w wyniku czego potracił przechodzącego w sposób prawidłowy przez wyznaczone przejście dla pieszych z lewej na prawą stronę pieszego, który w wyniku potracenia doznał ciężkich obrażeń ciała, skutkujących jego śmiercią, tj. o czyn z art. 177 § 2 kk,.

Akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o stosowanie przemocy domowej.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Pyrzycach akt oskarżenia wobec mężczyzny podejrzanego m. in. o to, że w okresie od 24 stycznia 2018 r. do dnia 17 stycznia 2019 r. w Pyrzycach, działając w warunkach recydywy, znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną oraz synem, m. in. w ten sposób, że znajdując się w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe podczas których znieważał pokrzywdzonych, popychał i szarpał, tj. o przestępstwo z art. 207 § 1a kk i inne,.

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C]
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [F] - MASZYNYWULKANIZACYJNE.NET.PL
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia