4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP
Odznaczenie Honorowego Obywatela Lipian Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski.

Prezydent Andrzej Duda postanowieniem z dnia 4 sierpnia 2016 roku odznaczył pośmiertnie Pana Zygmunta Najmrodzkiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Odznaczenie za wybitne zasługi dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej odebrał w dniu 29 stycznia 2019 roku, podczas uroczystości w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, z rąk wicewojewody Marka Subocza syn Ryszard Najmrodzki.

Składam serdeczne gratulacje dla Rodziny za postawę bohaterstwa, niezłomności i wielką odwagę, którą wykazał się Pan Zygmunt. Jesteśmy dumni, że tak zasłużony człowiek mógł być członkiem naszej lipiańskiej społeczności.

Źródło: UM Lipiany

07-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C]
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [F] - MASZYNYWULKANIZACYJNE.NET.PL
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia