4line catering dietetyczny
MARAL - Hurtownia BHP
Podpisanie umowy na dofinansowanie zakupu nowego samochodu.

W dniu 22 lipca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach została podpisana umowa o dofinansowanie zdania: „Likwidacja barier transportowych poprzez zakup samochodu 9 – cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Warnice”.

Zadanie dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Wyrównywanie różnic między regionami III” na podstawie umowy zawartej pomiędzy Powiatem Pyrzyckim a Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

Powiat udzieli Gminie Warnice dofinansowania ze środków PFRON w wysokości 80 000,00 zł, pozostała kwota niezbędna do zakupu pojazdu zostanie sfinansowana z budżetu Gminy Warnice.

Źródło: Gmina Warnice

10-08-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C] - GryfStone
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [G]
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia